Kontakt

Głowna siedziba w Gdańsku

Adres​

ul. Bysewska 30, 80-298 Gdańsk

Telefon stacjonarny

+48 58 500 89 84

Zapytania ogólne

biuro@fpt.agro.pl

Robert Smoliński

Handel i logistyka

+48 663 583 574
r.smolinski@fpt.agro.pl
Jakub Jabłoński

Handel i logistyka

+48 730 760 097
j.jablonski@fpt.agro.pl
Justyna Mackiewicz

Handel

+48 604 359 548
j.mackiewicz@fpt.agro.pl
Bartosz Gil

Handel

+48 663 663 980
b.gil@fpt.agro.pl
Angelika Pilczuk

Logistyka

+48 730 760 216
a.pilczuk@fpt.agro.pl
Angelika Kamińska

Logistyka

+48 530 672 437
a.kaminska@fpt.agro.pl
Anna Gońka

Księgowość

+48 661 391 112
a.gonka@fpt.agro.pl
Cezary Boniewski

PM

+48 725 005 102
c.boniewski@fpt.agro.pl
Katarzyna Buczek

Księgowość i HR

k.buczek@fpt.agro.pl
Justyna Wandtke

Księgowość

+48 601 965 984
j.wandtke@fpt.agro.pl
Natalia Kurzątkowska

Księgowość

+48 661 436 867
n.kurzatkowska@fpt.agro.pl
Jakub Rosiński

Młodszy specjalista ds. logistyki

+48 609 226 050
j.rosinski@fpt.agro.pl

Oddział Stargard

Adres​

ul. Śląska 9 73-110 Stargard

Zapytania ogólne

stargard@fpt.agro.pl

Paweł Salawa

Handel

+48 785 104 333
p.salawa@fpt.agro.pl
Agata Wraga

Logistyka i administracja

+48 601 932 969
a.wraga@fpt.agro.pl

Oddział Katowice

Adres​

Ul. Porcelanowa 60, 40-035 Katowice

+48 663 583 574

r.smolinski@fpt.agro.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia, zapytania lub kontaktu handlowego. Zobacz więcej