Godziny otwarcia

08:00  – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Adres głównej siedziby

ul. Bysewska 30
80-298 Gdańsk

Kontakt z pracownikami

Robert Smoliński

Handel/logistyka

tel: +48 663 583 574
r.smolinski@fpt.agro.pl

Jakub Jabłoński

Handel/logistyka

tel: +48 730 760 097

j.jablonski@fpt.agro.pl

Justyna Mackiewicz

Handel
tel:  +48 604 359 548 j.mackiewicz@fpt.agro.pl

Bartosz Gil

Handel

tel: +48 663 663 980
b.gil@fpt.agro.pl

Angelika Pilczuk

logistyka

tel: +48 730 760 216
a.pilczuk@fpt.agro.pl

Angelika Kamińska

logistyka

tel: +48 530 672 437
a.kaminska@fpt.agro.pl

Dominika Jałoszyńska

logistyka

tel: +48 609 226 050
d.jaloszynska@fpt.agro.pl

Dorota Pawłowska

biuro
tel: +48 888 885 608 biuro@fpt.agro.pl

Katarzyna Buczek

księgowość/hr

tel: +48 603 401 328
k.buczek@fpt.agro.pl

Anna Gońka

Księgowość

tel: +48 661 391 112
a.gonka@fpt.agro.pl

Aleksandra Szydłowska

księgowość

tel: +48 601 965 984
a.szydlowska@fpt.agro.pl

Cezary Boniewski

Biuro/Handel

tel: +48 725 005 102
c.boniewski@fpt.agro.pl

logistyka - zapytania ogólne

logistyka@fpt.agro.pl

Oddział Stargard

ul. Śląska 9 73-110 Stargard

Zapytania ogólne do oddziału – stargard@fpt.agro.pl

Paweł Salawa

handel

tel: +48 785 104 333
p.salawa@fpt.agro.pl

Agata Wraga

logistyka/biuro

tel: +48 601 932 969
a.wraga@fpt.agro.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia, zapytania lub kontaktu handlowego. Zobacz więcej